Zapraszamy do skorzystania z kalendarza on-line!
Przejdź do kalendarza
+48 510 952 989

Kredyt na mieszkanie - Pomoc ekspertów

Kredyt na mieszkaniowy Wrocław

Zakup nowego mieszkania to ekscytujące doświadczenie, ale i wyzwanie dla domowego budżetu. Nie każdy jest w stanie sfinansować zakup nieruchomości ze środków własnych. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem okazuje się kredyt mieszkaniowy. Uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej w ostatnim czasie stało się bardzo trudne, zwłaszcza dla kredytobiorców, którzy zdecydowali się na samodzielną obsługę tego procesu. 

Interesuje Cię kredyt mieszkaniowy? Wrocław i okolice to obszar naszej działalności. Jesteśmy Zespołem Ekspertów Hipotecznych, którzy wspierają klientów indywidualnych w pozyskiwaniu finansowania na zakup nieruchomości. Sprawdź jakie korzyści niesie skorzystanie z profesjonalnej pomocy w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego we Wrocławiu i jak możemy Ci pomóc w sfinansowaniu zakupu Twojej wymarzonej nieruchomości.

Kredyt Mieszkaniowy Wrocław – Jakie Masz Opcje?

Wrocław oferuje szeroki wybór kredytów mieszkaniowych dostępnych w różnych bankach i instytucjach finansowych. Każdy z banków proponuje różne warunki, oprocentowanie i dodatkowe korzyści, dlatego warto dokładnie przeanalizować dostępne opcje, aby znaleźć tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Pomoże Ci w tym doświadczony doradca kredytowy hipoteczny.

Do wyboru masz m.in.:

  • kredyty z oprocentowaniem stałym i zmiennym,
  • kredyty walutowe i w PLN, 
  • kredyty z minimalnym i wysokim wkładem własnym.

Jakie czynniki wpływają na wybór najlepszej oferty?

Warto mieć świadomość, że pomoc w uzyskaniu kredytu nie sprowadza się wyłącznie do oceny zdolności kredytowej i jej poprawy oraz poprawnego wypełnienia wniosku. W kontekście kredytów na mieszkanie profesjonalne wsparcie doradcze obejmuje także ocenę czynników decydujących o korzystności danej oferty i jej dopasowania do Twoich potrzeb i osobistej sytuacji finansowej, takich jak:

  • oprocentowanie – oprocentowanie jest jednym z kluczowych czynników wpływających na całkowity koszt kredytu, 
  • prowizje i opłaty dodatkowe – oprócz oprocentowania, warto zwrócić uwagę na prowizje i opłaty dodatkowe związane z kredytem (mogą to być m.in.: opłaty za rozpatrzenie wniosku, prowizje za udzielenie kredytu, koszty wyceny nieruchomości, opłaty notarialne oraz ubezpieczenia), 
  • elastyczność warunków spłaty – może to być czynnik istotny w przypadku zmiany Twojej sytuacji finansowej w przyszłości.

Rola doradcy w procesie kredytowym

O pozytywnej decyzji decyduje ocena zdolności kredytowej. W większości przypadków jest to pierwsze zadanie, nad którym pochyla się doradca kredytowy. Warto pamiętać o tym, że naszą zdolność kredytową możemy „poprawić”, dlatego warto ją przeanalizować jeszcze przed złożeniem wniosku do banku. To kolejna kwestia leżąca w gestii doradcy. Jego zadaniem jest wskazanie obszarów, w ramach których możemy podjąć określone kroki zmierzające do poprawy zdolności kredytowej, a tym samym zwiększenia naszych szans na uzyskanie finansowania. 

Dużym problemem jest m.in. historia kredytowa. Wielu kredytobiorców nie ma świadomości istnienia negatywnych zapisów w BIK, których źródłem mogą być śmieszne wręcz niedopłaty pozostałe po rozliczeniu spłaconego kredytu. Praktyka pokazuje, że podstawą do wpisu w BIK może być należność w wysokości 1 grosza, o której Klient nie został nawet poinformowany, ponieważ wzrost wartości miesięcznego zobowiązania zbiegł się z terminem spłaty ostatniej raty kredytu. 

Kolejnym problemem mogą być inne zobowiązania stanowiące dodatkowe obciążenie dla budżetu. Ich wcześniejsza spłata lub konsolidacja mogą znacząco wpłynąć na Twoją zdolność kredytową. Jednak, aby dobrze skonsolidować kredyt niezbędna jest fachowa pomoc doradcza. Na tym etapie również nieoceniony okazuje się doradca kredytowy. 

Opinie naszych klientów

Z całego serca mogę polecić firmę🙌🏻 Pani Anna Swoboda naprawdę bardzo dobrze zna się na tym czym się zajmuje👍🏻 Na każdym kroku dostawałam szczególną podpowiedz co i jak mam robić, co i kiedy dostarczyć bądź jak dalej postępować. Nic nie wiedziałam na temat uruchomienia kredytu hipotecznego - ale nawet i nie musiałam wiedzieć. Pani Ania wszystko dobrze doradzała i doprowadziła do efektu końcowego w najlepszy sposób. Życzę jeszcze więcej zadowolonych klientów i sukcesów w dalszej pracy firmy✨ Będę każdemu polecać jeżeli ktoś ze znajomych będzie chciał kupić mieszkania☺️
Anastasiia Pchelnikova
Anastasiia Pchelnikova
2023-03-15
Polecam! Pani Anna Swoboda to profesjonalistka !!
Natalia Szafran
Natalia Szafran
2023-02-09
Z całego serca mogę polecić Swoboda Eksperci! Najlepsi z najlepszych! Pani Katarzyna oraz inni członkowie zespołu mają ogromną wiedzę w tej dziedzinie. To było nasze trzecie podejście do kredytu hipotecznego i dopiero z Tym zespołem udało nam się to uzyskać. Ogromna wiedza i pomoc w załatwieniu wielu spraw. Porada oraz podpowiedzi jak i co załatwić aby było wszystko dobrze. NAJLEPSI!!! Dziękujemy jeszcze raz ! <3
Michał Grabowski
Michał Grabowski
2022-12-12
Nigdy nie spodziewałabym się ze po 2 tygodniach od pierwszego spotkania będę już miała uruchomiony kredyt, kupione mieszkanie. A to wszystko jest zasługą zespołu Eksperci Hipoteczni Swoboda :) Polecam wszystkim bardzo serdecznie, każdemu kto szuka profesjonalizmu, ale pełnego empatii, ciepła, wiedzy, po prostu dobrych ludzi, którzy naprawdę chcą pomóc. Ania przekazała mi ogrom wiedzy, wytłumaczyła wszystko, co było dla mnie czarną magią. Ale szczerze mówiąc, nie musiałam tego wszystkiego rozumieć bo wiedziałam, że mogę w pełni zaufać Zespołowi i o nic się nie martwić przez cały proces. Wybór EH Swoboda to była najlepsza decyzja. Cieszę się, że mogłam z nimi współpracować i będę polecać każdemu, kto potrzebuje wsparcia w kredytach, nieruchomościach. Z cudownymi ludźmi obok zawsze wszystko jest prostsze i przyjemniejsze. Bardzo Wam dziękuję, całemu Zespołowi, tworzycie coś pięknego! :)
Sylwia G
Sylwia G
2022-10-27
Благодарю за профессионализм, индивидуальный подход к каждой ситуации, к каждому клиенту, и за проведение по всему процессу получения ипотеки от и до!
Oksana 8PW
Oksana 8PW
2022-10-07
Ogrom wiedzy i pełen profesjonalizm, zdecydowanie polecam!
Gvt Gucwa Velo Trainer
Gvt Gucwa Velo Trainer
2022-01-23

Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem

Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Zawsze staramy się być elastyczni i dopasować termin konsultacji tak, aby był dogodny dla klienta.
Przejdź do kalendarza
lub zadzwoń / napisz
Copyright 2022 Swoboda Eksperci Hipoteczni
crossmenuchevron-down